Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
 • Aktualności

  Strona główna / Aktualności / LOGIQ zaczyna tętnić życiem ... /

  2015-08-17

  LOGIQ zaczyna tętnić życiem ...

  Nasze centrum logistyczne LogiQ  weszło w ostatni etap uruchomienia.

  Centrum  w Koluszkach zgodnie z harmonogramem jest w ostatniej fazie uruchomienia. Hala jest już wyposażona w niezbędne wyposażenie i sprzęt, testowo działa system WMS, przyjmowane są pierwsze dostawy.

  Praktycznie wszystkie prace związane z uruchomieniem magazynu zostały zakończone. W magazynie Centrum pojawiają się już pierwsze towary, a w sali konferencyjnej prowadzone są wstępne szkolenia pracowników, a także prezentowany nowy system logistyczny dla oddziałów Refleksu i salonów BLU.

  Z końcem sierpnia Centrum osiągnie pełną zdolność operacyjną.

  LogiQ zlokalizowany w Koluszkach to powierzchnia magazynowa o wielkości ponad 15 tys. m/kw i pojemności ok. 30 tys. miejsc paletowych. Wysokość składowania wynosi prawie 11 m. Można tu jednocześnie obsłużyć kilkanaście pojazdów. Docelowo magazyn będzie pracował 24 godziny na dobę w systemie trzyzmianowym i siedem dni w tygodniu, a pracować w nim będzie ok. 70 pracowników. Firma Refleks zainwestowała w to przedsięwzięcie ok. 20 mln zł.

  Centrum logistyczne będzie obsługiwać salony sieci BLU, część powierzchni magazynowej ma też być wynajmowana innym podmiotom z branży.

  3.png      4.png

  6.png      8.png

  1.png      2.png

  5.png      9.png

  19.png      20.png

  16.png      18.png


  logo_rzetelna_firma.jpg Siec_partnerska_Refleks.jpg