Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Aktualności

Strona główna / Aktualności / LOGIQ zaczyna tętnić życiem ... /

2015-08-17

LOGIQ zaczyna tętnić życiem ...

Nasze centrum logistyczne LogiQ  weszło w ostatni etap uruchomienia.

Centrum  w Koluszkach zgodnie z harmonogramem jest w ostatniej fazie uruchomienia. Hala jest już wyposażona w niezbędne wyposażenie i sprzęt, testowo działa system WMS, przyjmowane są pierwsze dostawy.

Praktycznie wszystkie prace związane z uruchomieniem magazynu zostały zakończone. W magazynie Centrum pojawiają się już pierwsze towary, a w sali konferencyjnej prowadzone są wstępne szkolenia pracowników, a także prezentowany nowy system logistyczny dla oddziałów Refleksu i salonów BLU.

Z końcem sierpnia Centrum osiągnie pełną zdolność operacyjną.

LogiQ zlokalizowany w Koluszkach to powierzchnia magazynowa o wielkości ponad 15 tys. m/kw i pojemności ok. 30 tys. miejsc paletowych. Wysokość składowania wynosi prawie 11 m. Można tu jednocześnie obsłużyć kilkanaście pojazdów. Docelowo magazyn będzie pracował 24 godziny na dobę w systemie trzyzmianowym i siedem dni w tygodniu, a pracować w nim będzie ok. 70 pracowników. Firma Refleks zainwestowała w to przedsięwzięcie ok. 20 mln zł.

Centrum logistyczne będzie obsługiwać salony sieci BLU, część powierzchni magazynowej ma też być wynajmowana innym podmiotom z branży.

3.png      4.png

6.png      8.png

1.png      2.png

5.png      9.png

19.png      20.png

16.png      18.png


logo_rzetelna_firma.jpg Siec_partnerska_Refleks.jpg