Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
 • Menu

  Strona główna / Grupa ABG /

  Grupa ABG

  grupaABG.jpg
  Grupa ABG Sp. z o. o
  . została zarejestrowana w grudniu 1997 roku we Wrocławiu.
  Jej założycielami byli właściciele trzech firm branży instalacyjnej: Arsan z Gdańska, Bater z Wrocławia i Grast&MTB z Warszawy.

  W 2006 roku siedziba Grupy ABG - została przeniesiona z Wrocławia do Warszawy i obecnie miesci się w budynku INTRACO przy ul. Stawki 2.

  Nadrzędnym celem spółki jest ciągłe powiększanie zbioru wspólnego obejmującego asortyment dostawców i kanały dystrybucji. Dzięki konsekwentnym działaniom władz spółki i zrzeszonych firm, Grupa ABG posiada mocną, ugruntowaną pozycję na polskim rynku hurtowym artykułów instalacyjnych, sanitarnych i techniki grzewczej.

  Obecnie osiem firm z Grupy ABG tworzy ogólnopolską sieć dystrybucyjną branży instalacyjno-sanitarnej, która obejmuje ponad 80 punktów sprzedaży.

  Wszystkie firmy zrzeszone w Grupie ABG reprezentują w całości krajowy kapitał.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oczekujących wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach, zostały stworzone marki produktów RED, BLUE i BASIC.

  www.red-blue.pl

  W ramach marki RED – oferowane są produkty techniki grzewczej i instalacyjnej
  W ramach marki BLUE – oferowane są produkty techniki sanitarnej
  W ramach marki BASIC - oferowane są produkty pierwszej ceny
  Produkty marek RED, BLUE i BASIC charakteryzują się profesjonalną jakością wykonania przez renomowanych producentów zapewniającą trwałość w użytkowaniu przez wiele lat.
  logo_rzetelna_firma.jpg Siec_partnerska_Refleks.jpg